View Single Post
  #5485 (permalink)  
Vechi 13 mai 2012, 20:17:41
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XIII)

Buna seara,fetelor !Eu azi nu am gatit nimic, ci am mancat porumb la cutie si frigarui de legume ramase de ieri ...
Maine la carbo .... mamaliguta cu sote de ciuperci si ptr. ceva dulce ma mai gandesc ( ori fursecuri cu ovaz ori flancuri cu ananas).
Azi am stat in pat si m-am uitat la tv.

Aly ,imi pare rau ca vremea nu a fost tocmai buna,dar ma bucur ca v-a lasat macar sa mancati .

Dia,super oferta ai prins la mascarpone ...eu as face un tiramisu sau o rulada cu crema si fructe.Sa-ti fie de bine daca ai papat !

Moni,ai avut noroc cu casiera ...mai sunt si oameni de nadejde in tara asta.Toate avem momente de neatentie,se mai intampla .Bine ca ai recuperat poseta .Cat despre sandale ....sunt mortale...pe gustul meu.Sa le porti cu placere

Adri,ai un bebe frumos foc ...sa-ti traiasca,sa fie sanatos
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]