Subiect: Rina 90" s
View Single Post
  #5491 (permalink)  
Vechi 04 ian 2011, 22:33:01
vadina's Avatar
vadina vadina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 nov 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Rina
Date: 170cm, 69.6kg
Mesaje: 664
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Rina 90" s

Ana, te pup si bine ai revenit printre noi!!!!!!!!!! Ma bucur ca nu m-ai uitat

A trecut si a doua zi de serviciu la fel de frumoasa si de activa ca si prima Maine merg cu sefu pe ruta, pana acum am fost cu sefa

Azi am reluat si eu cura m-a sunat sotulica la pranz sa ma intrebe daca poate sa manance o felie de paine langa pulpa de pui fiarta si salata, asa ca vazandu-l pe el hotarat sa tina cura, am zis sa nu fiu eu cu o zi inaintea lui, ca ne va fi greu sa mancam cina impreuna Numai ca am intarziat cu cina astazi (la el cina, la mine a doua masa pe zi), am avut musafiri neasteptati exact cand ne puneam sa mancam la ora 19; am reusit totusi sa mancam la 20:30.....

Deci maine amidonuri, voi pregati cartofi cu usturoi si condimente in tava la cuptor asta pentru cina si pranz la mine, sotulica la pranz a zis ca isi fierbe niste cartofi cu salata de varza

bully, ideea cu cioco amaruie este aceea ca iti taie pofta de dulce, si de a tot mai manca acum daca tu stii ca te poti abtine la doua buc after eight, eu zic ca e ok.

Rodica, nu fi suparata pentru cele 4 kg in plus.....la cat esti tu de ambitioasa, sunt convinsa ca nu va trece mult timp si le vei da jos!

Maria, chiar ma asteptam sa ne mai povestesti cate-o "nazbatie" facuta de tine si de sotul tau

In ceea ce priveste ceaiurile, eu beau Lip..n piramida de lamaie sau de fructe rosii, nu le indulcesc, dar pun lamaie in ele Trebuie sa-mi cumpar si eu de la plafar ceva fructe uscate .

Pup toate "slabutele cu vechime": Maria, Ana, frumoasa, cricos, Geo, Miha, Icey, Rodica (sper ca nu am uitat pe nimeni)
Dar si pe cele noi