View Single Post
  #5503 (permalink)  
Vechi 13 dec 2011, 14:49:13
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul
fetelor vad ca va strofocati aici cu centrale si intretinearea la apartament ma scuzati ca nu discut ca eu sunt total paralela nu am stat in viata mea la bloc (sper ca nu voi sta niciodata) eu la casa cu lemne la soba de teracota am pus si plita si fiindca tot fac cald pun si oala de mancare(oale de tuci) mai si ce gustoase sunt de curatenie nu mai zic ca am un praf de nu mai pot de la rigipsu asta (fac bucataria) aseara colac peste pupaza mi-au venit si musafiri am papat si eu prajituri si am baut colanu ami fac promit ca si asa mo durut stomacul si sotul tragea de mine saracu la fiecare inghititura nevasta nu uita ca esti la regim
Sa stii ca avea dreptate ,degeaba te rogi de noi sa nu te certam ca tot ti-o iei,ce e cu comportamentul asta la tine ,vrei sa strici tot ce ai realizat pana acum .Tu nu ai cunoscut animalele Fulgutei si atitudinea ei fata de acest lucru ca altfel nu mai faceai tu asa ceva .Acum intri pe mana mea
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]