View Single Post
  #5534 (permalink)  
Vechi 19 dec 2012, 16:17:33
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

ah..iar mi-a disparut mesajul
Reiau..
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna iubitele..mi-e dor de voi..dar..sunt mereu pe fuga sau am ceva de facut..zilele astea inainte de sarbatori..sunt pline ochi la mine..muncesc,muncim mult la munca..mi s-au inmultit clientele la unghii..si nu-mi mai merge laptopul..iar de pe asta mare..merge greu..
Eu ..slabesc,sunt bine,ai mei la fel..plecam in Romania..desi tot vad ca ninge,dar eu vreau zapada...miine noapte plecam..asa ca eu va urez de pe acum
Sarbatori fericite,Un An nou ..mai bun si mai plin de bucurii si multa,multa sanatate tuturor...ca anul asta am fost toate incercate...sa va bucurati de fiece moment al vietii ca si cum ar fi ultimul..si sa zimbiti..mult de tot..in fiecare zi ..inecepind de pe acum...
Va pup..si va imbratisez pe fiecare in parte..cu mult,mult drag si mult,foarte mult dor..imi lipsiti..tare mult..pe curind...
LA multi ani!!!!
ma bucur ca revii cu vesti bune,chiar ma intrebam de tine,mi-era f dor..felicitari pt unghiute,le vad pe feis si-s superbe
Sa ai drum bun,spor la bani si la trebri,si daca nu ne mai auzim anul asta SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI DE ZIUA TA!!
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Emy eu ti-am zis sa ai grija cu spatele, ca dupa aia o sa tragi cu el , peste niste ani
Am ceai pt voi, daca e prea tarziu pt cafea
DA,MI-AI ZIS..DA PE MOMENT NU MA DOARE,MA IA DUPA O ZI DOUA..
Arata bine dar ceaiul la ora asta nu ma atrage..mai degraba mi-e gandul la corcofeti..sarati,cum zici tu..sau o placinta cu branza
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
david (19 dec 2012)