View Single Post
  #554 (permalink)  
Vechi 03 oct 2010, 09:28:05
gavris camy's Avatar
gavris camy gavris camy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 21 mai 2010
Locaţie: oradea, Romania
Vârsta: 48
Dieta: fara prajeli,fara dulciuri,fara mese dupa ora17.
Date: 167cm, 58kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 418
Am fost apreciat(a) de 183 ori in 62 mesaje
Smile Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
doar in iunie?Anul asta noi am avut o vara f frumoasa, ncici calduri dealea sufocante, sa nu poti dormi noaptea, nici frig.
Avem si noi targuri deastea, eu ma duc intotdeauna miercurea, cu o prietena, deja ne ducem de vreo 3 ani
Maine repetam in mare programul de azi, doar seara nu cred ca mai stau acasa..probabil iesim la un film..dar eu sunt ingrijorata ca ei dupa aia mereu se duc la o piizaa
E bine sa fii spontanImportant e sa petreci ziua in mod placut, si sa te relaxezi alaturi de iubi tau

BUna, Camy, ce bine imi pare cand intri la o vorba, chiar daca nu prea ai timp
Noi suntem bine, ca in weekend..relax totalSper ca si tu esti ok
multumesc,nu prea am timp,in cursul saptamanii sint ocupata sa caut de lucru,sa fac mancare si curatenie pina vine mica de la scoala sa pot ocupa de ea.la noi a inceput "toamna oradeana"cu fel de fel de festivaluri:cel al gastonomiei,al vinului,al palinci ,al berii si in final ziua orasului.pup,mai vorbim.
gavris camy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1472 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 955 kcal/zi. Pentru a slăbi 5kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 181 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]