Subiect: Jurnal anhelyto
View Single Post
  #557 (permalink)  
Vechi 13 sep 2010, 12:57:14
anhelyto's Avatar
anhelyto anhelyto este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 mai 2010
Locaţie: tulcea, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Personalizata
Date: 152cm, 61.1kg
Mesaje: 2.482
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnal anhelyto

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Ia uite ca nu am vazut ieri mesajul tau deci ralu a noastra e in concediu ce ii pasa ei
ia sa nu intre si pe la noi macar seara sa ne spuna ce cum Chiar ca ti-a picat bine. asa ai timp sa fi atenta la curs si sa recuperezi ce ai mai pierdut de saptamana trecuta cand ai mai lipsit
somnic usor
da andrutza snt in concediu saptamana asta...si am o gramada de treaba..sper...
azi de exemplu, am fost la curs, am fost pe la munca ca mai aveam ceva de rezolvat, am venit acasa, am terminat cu mami de facut pastele, si acum ma pun sa imi fac oleaca de curatenie in camera....la tre sa ajung la o colega de la curs sa invatam culorile si nuantele...si de maine poate si pe la salon
pai am mai intrat dar nu am stat mult, ca am fost cam obosita.
sambata am facuut curat prin bucatarie, la mami in camera si pe hol, mi-am facut pizza aia cu blad de ciuperci(la gust mi s-a parut ca drobul), si ieri de la 10 am facut gratar(am apinns singura focul), am facut ardei copti, am facut costofei al cuptor pe care i-am rumenit oleaca in ulei...am papat, am vb cu tati. si m-am uitat la vreo 2 filme.
si m-am mai certat cu netul...are ceva mufa si de fiecare data cand nu mai merge tre sa il rog pe am meu fratior sa refacac conexiunea,...deja l-am inebunit
daca nu ai plecat inca la servici iti urez servici usor si o fi usoara si faina,..si fara sef pe cap
__________________
[/URL]