View Single Post
  #5609 (permalink)  
Vechi 12 aug 2011, 13:45:49
elenavulpe's Avatar
elenavulpe elenavulpe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Numar calorii
Date: 156cm, 89.2kg
Mesaje: 5.986
Aprecieri acordate: 252
Am fost apreciat(a) de 638 ori in 174 mesaje
Implicit Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite

Citat:
Anterior postat de ancad26 Vezi mesajul
Buna dimineata tuturor oitelor de toate felurile !
sper ca sunteti bine , incerc sa recuperez din urma de ieri si apoi revin.
mai spre seara insa caci Anca are azi un interviu .

pupici si

PS Nana sotul s-a indragostit de purici i-am facut ieri a lui cu nutella , al meu cu cacao!
Bafta multa sa fie! Da-i puriciu in continuare! Pacat ca i l-ai facut cu nutella! nu trebuia sa dea de gustul acestei combinatii. Era foarte bun si cu cacao!
Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul
mira is fumee maritata si balii ca blümchen monitorul... si barbatu mi sta in carca!!

neata fete frumoase si cuminti!!
fetelor, am stat pana la 3 pe net, pe youtube uitandu-ma la filmulete.. ca din retardatii aia 2 muzicienii lu peste prajit am ajuns la emisiuni de pe antene gen acces nu stiu cum, cu oana zavoranu si catalin botezatu, am vazut o pe una oana crudu (???) beata moarta prin emisiuni, sau dandu-si chilotii jos in direct.......maaaaaaaaaa, eu stiam ce am lasat acasa cand am plecat, frate dar chiar asa??? unde se va ajunge dumnezeule!! cata taranie si manelism e la tv...
Aaaaaa... treaba e mai avansata, dar o sa ma documentez mai exact la cei care si urmaresc stirile can-can mondene! Dragaaaa.... Una, oana crudu... la naiba in puii mei... e mare vip! Eeeeiiii. Draga Eva... te rog foarte important sa rasfoiesti prea-minunata presa romaneasca pentru ca sa cunosti vipele ca asa nu or sa te lasa astia sa mai intri in tara!
Citat:
Anterior postat de miras Vezi mesajul
asta am facut si eu cu ceva vreme in urma, ma uitam pe youtube la tot felu sa ma pun in tema. in romania deja apusese povestea aleia disparute, elodia, si eu abia aflasem
Pai si astea sunt cam trecute, dar rasare o noua generatie. Din pacate nu va pot da nume, deoarece eu stau cat pot de departe de toate fufele si pro---astele din romania evitand atat TV-ul cat si presa de "specialitate". Mass-media abunda insa de imagini, reportaje si emisiuni cu ele, deci, nu ar fi greu sa va puneti la punct!

Ultima dată editat de elenavulpe; 12 aug 2011 at 13:48:41.