Subiect: Jurnal EveBolt
View Single Post
  #564 (permalink)  
Vechi 21 iul 2011, 06:24:20
EveBolt's Avatar
EveBolt EveBolt este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 49kg
Mesaje: 502
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Arrow Re: Jurnal EveBolt

Citat:
Anterior postat de Roxalia Vezi mesajul
Vreau sa vad pozele
Stii Eve ca cunostinta cu tine imi face bine
Ti-am citit jurnalul,ti-am mai rasfoit meniurile...am mai aflat cite ceva despre tine. Pina la urma am ajuns la concluzia ca esti o persoana foarte ambitioasa Suntem ambele fecioare,eu sunt nascuta cu 3 zile inaintea ta...doar ca implinesc 16.
Deci,astazi eram la market cu o prietena,care iubeste tot dulce si fainoase...chifle si prajituri in fiecare zi.Si mergeam cu ea si faceam impreuna cumparaturi. Am gasit pe rafturi in magazin o prajitura dietica...care avea la 100 kcal dar era cu aluat si ciocolata,avea la 30g.Ma gindeam sa-mi iau una sa gust,si am pus-o in cos. Ajungem noi la casa...si era multa lume si iata imi aduc aminte de tine si ma gindesc: "ce faci draga? esti la dieta sau ce naiba...si zic Eve a putut da eu nu pot?,cum adica ea rezista un an bun fara faina...dar tu o luna nu te tii?" Mam intors inapoi si am pus-o la loc...si am zis ca nu ma las tentata mai mult! Trebuie sa fiu puternica!
Asa ca in oricare fel...multumesc pentru ajutor
iiiiiiiiii.. ma bucur s aud asta:X.. sti ce.mi place mie s mananc dulce? crema d la eugenii) aia imi place asa mult si e putina..
app, ieri, din cauza vijeliei am ramas fara curent vreo 2-3 ore
eu inca nu facusem sport..aveam zi d definire... siii.. m.am apucat eu frumos, pe modelul sa.mi testez skillu d antrenoare personala... mi.a luat cam 53 d min... in care am facut asa:
30x10 feluri de lower abs=300
20x10feluri de ex pt picioare[x2 stangu/dreptu]=400
30x10 feluri de oblique abs=300
20x10feluri d ex pt ass=200
30x10 feluri de upper abs=300
2x25 ex pt abdomen din lateral[x2 stanga/dreapta]=100
deci, tragem linie
___________________________________
1000 abs si 600ex thights n glutes
sunt mandra d mine d sport, insa am mancat cam mult adica baut cam mult.. ca aveam o burta d gravida in 5 luni si trebuia s fac niste sport p masura
__________________
Make it in your way- Eve's diary

Ambition n Patience r ur best coworkers!
Don't wish for it, WORK for it!
U didn't wake up one day fat.. so.. don't expect to be skinny by night!
Make YOURSELF proud