View Single Post
  #5644 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 22:17:50
aylin27's Avatar
aylin27 aylin27 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 07 ian 2011
Locaţie: barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: disociat
Date: 173cm, 75.5kg
Mesaje: 719
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Bine ati revenit SILVIA,AZRA,Bebi care se pare ca a disparut pana am ajuns si eu....
SILVIA...eu cred in tine si totodata cred esti o ambitioasa si ai sa dai jos rapid tot ce ai pus in lipsa noastra,multa bafta cu razboiul asta al vostru,nu stiu daca ai reusit sa citesti tot din urma ,eu am avut o perioada cam nashpa dupa ce am terminat dieta pt ca m-am trezit ca nu stiu ce si cum sa mananc,dar a trecut...sper sa fie bine maine la cantar
AZRA...din cate am inteles a fost o vacanta super,sper ca te-ai bucurat din plin de toate bunatatile italienilor...sa nu-ti para rau pt kg ala,sunt sigura ca a meritat
BEBI... stiu bine ca se apropie 1 august...cu parere de rau nu cred ca voi reusi sa ajung la cele 72 de kg,in schimb te felicit ca tu esti aproape acolo..bravo...dai dovada de multa perseverenta...voi fi nevoita sa-ti ofer un buchet virtual de flori...dar erai in avantaj...recunoaste
__________________
Mama celei mai scumpe printese Aylin


Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Jurnalul meu...mentinerea e grea!!!!
aylin27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1488 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1231 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]