View Single Post
  #565 (permalink)  
Vechi 01 aug 2010, 21:29:44
alinush's Avatar
alinush alinush este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
La 7Nici cand intram la scoala de dimineata nu ma trezeam la ora aia

Ce ai facut de papa

Pfff...bine ca n`am nici un copil prin preajma

Da,am facut insanity si am sarit coarda...am si alergat dar doar 30 de minute ca au venit aia pe teren
eu cand eram la scoala ma trezeam la 6si cv ca la 7jum incepeam..bine.fac 5 min pana la scoala,da nu conteaza..trebuia sa ma aranjez
si imi era asa o ciuda ca in weekend,nu puteam sa dorm ami mult de 7 nici daca ma impuscai

am facut orez cu carne,adica nu carne,inima,ficat de pui..si ranza(nush daca se zice asa si la voi)
eu nu am mancat,eu am papat o gurita de pizza si 1 felie de paine integrala cu sunca slaba..nu mai am pofta de mancare acum..
azi e 1,nu?
de azi am promis ca trebuie sa slabesc..
cat sunt aici invat sa ma abtin..iar cand ajung acasa ma pun serios

ce de-a sport
iar mi-a vent chef de alergat
eu cand sunt in oras mai merg al alergat pe stadion..e asa mistosi merge o gramada de lume
iar cand sunt la tara merg pe dealuri..doar ac trebuie sa mai aiu pe cineva cu mine,ca e cam pustiu
si mi-e frica sa nu am violeze vreun cioban

tu stai la oras,nu?
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]