View Single Post
  #5669 (permalink)  
Vechi 23 apr 2012, 13:43:37
nicoles23's Avatar
nicoles23 nicoles23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 dec 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Incerc sa maninc sanatos :)
Date: 163cm, 58.8kg
Mesaje: 1.004
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Buna fetele

abia acuma am reusit sa va citesc...am avut un week-end plin cu nopti nedormite...dar nimic nou.
Azi am fost la medic, si din ce i-am mai zis la doctorita ca a facut in ultima per se pare ca , copilul meu are excces de fier in roganism. Isi face greata ori de cate ori are gabenus/ficat/carne in legume . Iar episodul cu voma a fost dupa o mancare de fasole verde cu carne de pui + morcov+telina.
Avem tratament, ca sa isi foloseasca corpul din rezervele de fier si se pare ca inca avem viermisori, ia facut eco asa ca , continuam cu tratamentuld e deparazitare.

Am zis ca daca reusesc i-as face si un test de sange sa vad nivelul de fier din organism.
Era balonat si plin de gaze, asa mi-a zis la eco. Ce sa zic, sper sa fie ok...sincer ca nu mai putem. Joi noapte 1h jumate trezi, vineri noapte 3 ore, azi de la 5 jumate dimi nu a mai dormit si sa si tot trezit peste noapte .

El a luat fier inca de mic...deci speram sa fie asta.


Cu concursul, sper sa fiu mai activa nu doar de pe margine. De azi sabi e la gradi asa ca sper sa reusesc. Si daca tot face lulus tabelul cred ca trebuie sa ma masor mai corect, dupa cum a trimis slabuta model.

O sa merg si eu la banca sa pun ceva pentru Diana. Dumnezeu sa va ajute sa tine-ti comoara sanatoasa in brate.

va pup
__________________
nicoles23, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat