View Single Post
  #569 (permalink)  
Vechi 01 aug 2010, 23:05:47
alinush's Avatar
alinush alinush este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Pfff..eu am o diriga superCred ca am avut peste 100 de absente si am 10 la purtareDe fapt toti din clasa chiulim pe rupteAm avut unii care aveau vreo 250 de absente si au avut tot 10 la purtare

Daca nu e sarata rau merge si aia de oaie

Nu,la noi nu alearga nimeni pe stadionSunt dekt aia de la clubul sportiv si mai ma ratacesc si eu pe acolo cateodata
cat de tare
ce mi-as dori si eu o asa diriga
tu ce profil esti?

am branza de oaie congelatao sa scot din seara asta,s-o las la decongelat..sa-mi fac maine o salata

pff,la noi sunt o gramada pe stadion..si mosnegi,si copii,si tineri..si alearga prin jurul terenului..sunt si din astia care fac antrenamente pt vitezaeu ma feresc din calea alora...
eu mergeam cu colegele mele..da asa ma enervam ac nu puteau alerga..stii tu,alea slabe nu rezista sa alerge deloc...si trebuia sa am opresc si eu na...ca faceau cate una pe rand cu mine..cand ajungeam la capat,venea cealalta si tot asa
mie imi place foarte mult sa alerg..daca as mai avea si pe cineva cu mine...care sa alerge cat mine ar fi si mai misto
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]