View Single Post
  #5699 (permalink)  
Vechi 07 dec 2010, 10:48:20
loralin's Avatar
loralin loralin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)

Citat:
Anterior postat de Ana92 Vezi mesajul
neata tuturor!!!!!
Coco mi-era dor de tine!!!!
Lora salutare si o zi minunata!
Bun venit slabutelor noi si spor la treaba fetele!v-ati apucat de sport???
Rachel si eu sunt necajita cu indemnizatia,aseara am ajuns acasa si am tras o portie buna de plansce poti oare sa faci cu un bebe de un an???????
Bety ma bucur ca au ajuns nasii!
Se pare ca am fost mai norocoasa cand am avut eu fetele mici ....chiar de atunci imi venea f greu ca trebuia sa calculez fiecare banut cheltuit ca sa putem supravietui,eu nu aveam nici un fel de venit si traiam doar din salariul sotului toti patrupentru ca am incercat sa gasesc bona la fete sa pot lucra insa toate trei incercarile au fost sortite esecului,una beea si o gaseam beata si fetele flamande si murdare,a doua isi chema neamurile la noi si le dadea din casa lucruri si mancare....iar a treia avea mania de isi baga mana in oale sa ia mancare,pana si din ciorba scotea carnea cu mana "ca sa nu se sfarame"...si astfel am luat hotararea sa stau acasa cu fetele si sa le cresc eu .A fost greu dar a trecut si sunt multumita acum ca le-am dat o educatie buna si le-am format asa cum imi place si atunci cand am ceva de obiectat imi reprosez mie intai caci ele sunt produsul pedagogului din mine.
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin