View Single Post
  #5749 (permalink)  
Vechi 11 ian 2012, 09:30:09
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Munca pana pe la 3...apoi acasa...stepper, gratar de pasare si cu ceva garnitura si inca vreun iaurt mai pe seara...dus, scrub cu cafea si ulei de masline....masaj cu relax and tone.Si parca as vrea sa ma tund, am varfurile cam arse...dar nu ma lasa sufletul.
mama mama, program incarcat:d as vrea si eu sa ma masez cu relax and tone, aseara nu am mai avut timp. probabil maine pe zi prind ceva mai mult timp si nu mai ratez

eu am zis ca nu ma mai tund, ca il las sa cereasca, nu am mai avut parul lung de ani de zile, dar cand vad ca a crescut naspa si nu se mai aseaza, ma apuca crizele. asa ca tot bob cred ca ma tunddaca nu ca acum, poate clasic.
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]