Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #5766 (permalink)  
Vechi 15 feb 2013, 22:25:50
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Da, pai dupa sport ti-am zis ca lenevesc pe net. Doar ca acum doua minute s-au anuntat la noi vecinii de palier si-i asteptam la o vorba, ca sunt tineri si ne intelegem foarte fain.

Nu degeaba am zis eu ca slabitul asta e o calatorie si ajungi si la autocunoastere daca insisti un pic…interesant ce spui tu, legat de momentele in care erai altfel, zice-se ca unele lucruri/situatii nu dispar din viata noastra pana cand nu ne invata ceea ce aveam de invatat.

Daca dispar subit…e din cauza vecinilor Tare mi-ar placea sa vorbim mai des
Of, si mie... eu tot astept sms-ul ala subit, brusc si dintr-o data de neprevazut.
Si da, cum era? "what goes around, comes around"?Yep.
Pupici tu Anc mic si drag!!!

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Hello sexxy Rallucel...ma bucur sa te vad asa plina de viata.
Te pup cu drag Codrut, si iti doresc sa ai parte de zile bune rapid!!

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
Buna seara Ralu! toate bune ? ai fost sportiva si astazi ? pup si o seara placuta pisi!
Da scumpa, tare bune... am scris pe pagina trecuta ce am facut azi... sport nu... dar nu aveam unde sa-l mai includ si pe el... Nu ma simt vinovata oricum... nu ma pot extenua ca ma va durea inima. Fac maine, can't wait!
Si iti doresc zile linistite si nestresante.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Rallara:
LOREDANA99 (15 feb 2013)