View Single Post
  #58 (permalink)  
Vechi 18 oct 2011, 16:41:12
Bubulina Paula's Avatar
Bubulina Paula Bubulina Paula este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 30
Date: 171cm, 67kg
Mesaje: 1.172
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu..Bubulina Paula :*

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Ma simt si eu de 18 ani la tine in jurnal, si parca ma trec si pe mine fiorii si fluturasii. Traiesti ceva foarte frumos, asa ca profita la maxim de asa momente deosebite. Ma bucur ca a decurs bine intilnirea ta, ca esti fericita si multumita; pluteste dragostea la tine in casuta - si e asa de frumos.....mi-e dor si mie de fluturasii de care vorbesti tu.
Bravo ca te tii si de treaba, adica cu dieta,ca altfel nici nu se poate, si vezi fa ceva sa treaca si raceala; ce fel de indragostita racita - asta a fost o gluma
ma bucur ca va coborati la mentalitatea si anii mei. imi prinde foarte bine sa vb cu voi despre intamplarile din viata mea...
Numa cand ma gandesc ca imediat vine dupa mine sa ma iaa, am o galagie de fluturasi in stomac)
Bubulina Paula, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2216 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1183 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]