View Single Post
  #581 (permalink)  
Vechi 31 mar 2012, 11:39:30
EveEve's Avatar
EveEve EveEve este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Neata dulce Eve,
Ma bucur ca ai ajuns la 61.8, cat ai slabit deci?
Cat despre aparat... si mie mi-ar prinde bine unul... am purtat in generala unul de noapte... mi-a mai indreptat dintisorii dar mai trebuia purtat... in fine
Te pup si iti urez un weekend spectaculos, uite si un mic dejun demn de ziua de sambata


Wowww Doamne, ce bine arata!! In total am slabit 2.4 kg !!! Intr-un context in care nu mai slabeam de mult, si de obicei imi era cam greu sa trec sub 62.. Faptul ca slabesc constant, in fiecare saptamana, chiar este foarte inaltator pentru mine, la nivel moral :X:X!

Aparatul.. mhhhmm.. Sa stii ca, si ele avanseaza o multiiime odata cu tehnologia. Inainte sa merg la ortodontist, stiam eu ceva de astea estetice, dar nu foarte bine. Stiam ca pietricelele sunt super mari. Stiam ca iti fac o multime de rani in gura, mai ales la inceput. Ca te doare de mori. Ca la studiile care ti le face, trebuie sa iti bagi dintii in tot felul de paste si asa, ca sa aibe modelul tau (ceea ce mie mi se parea . N-as putea spune exact de ce.
Ei, cu toate astea, ii port transparenti, pietricelele sunt ataaaat de mici, nu mi-a facut absollut nicio rana in gura, nu m-a durut deloc, nu a trebuit sa bag dintii in niciun fel de pasta.
Si n-am intrat in vreo depresie dupa ce mi l-am pus. Lucru tare important.
Acum mno, am de asteptat..pana prin septembrie anul viitor. Dar ehh.. Deja am 2 zile mai putin

Te pup>:d<:*:*
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!