Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #581 (permalink)  
Vechi 13 mar 2012, 18:00:05
Niculae Roxana's Avatar
Niculae Roxana Niculae Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
uff, sunt tulburata de ce mesaje frumoase imi trimiti

Cu siguranta si cu bucurie pot spune ca faci parte din viata mea, vorba ta, chiar daca numai virtuala In definitiv ii datorez foarte multe acestei lumi, inclusiv pe sotul meu. Tot asa l-am intalnitnu ma mir deloc ca merge si slabitul. Ce bine ne ajutam noi aici una pe alta

Cred ca optimismul e molipsitor, sau cel putin asa imi place sa cred. Oricum, tristetea sigur e!!! asa ca si viceversa trebuie sa fie valabila. Incepand cu primul mesaj mi-am propus sa fiu ferma pe pozitie + optimista si curajoasa pana la capat. Nu m-am gandit in schimb ca o sa primesc complimente si mesaje asa de frumoase despre cum inspir si pe alte fete sau le ambitionez ce bine ma face sa ma simt, parca m-am contaminat cu fericirea asta cu totul pana la os

Da sa stii, asa e. m-a incarcat cu iubire. Si iubirea asta tot happiness e pana la urma. Si Liviu e un optimist si jumatate, ma si sacaie uneori optimismul lui acut Dar ne completam reciproc pt ca eu sunt un capricorn mai realisto-optimist sa zic asa Desi el ma face pesimista de multe ori

Multu mult pentru cuvintele frumoase si incurajari, sunt chiar magice si ajuta, mai ales din partea ta.

te pup dulce de seara frumoasa
Buna Ralu

Ufff...nu am vrut sa te tulbur....sunt mesaje care vin din inima...asa functionez eu...
Asa este...este o lume tare frumoasa..aici pe forum...suntem ca o mare familie...si impreuna reusim sa fim mult mai puternice...determinate..optimiste...si avem mai multa vointa...
Este foarte important sa fim alaturi una de alta...sa ne sustinem

Sa stii ca este molipsitor......la fel si tristetea...dar...conteaza cum reusim sa trecem peste toate problemele care intervin in viata noastra....
Foarte bine ca asta ti-a fost planul chiar de la inceput...asa ti-a fost mult mai usor sa parcurgi aceste etape....sunt foarte mandra de tine
Asa-i ca te simti bine cand vezi ca esti importanta pentru fetele de aici...cand vezi ca le incurajezi...le ambitionezi si-ti urmeaza sfatul....aceste lucruri te fac si mai puternica....si iti vei dori sa ajuti cat mai multe persoane....este un sentiment superb...

Cine si-a gasit sufletul pereche stie exact despre ce vorbesti tu aici.......este normal sa va completati....impreuna formati un tot unitar....si sunteti mult mai puternici....ma bucur tare mult ca este si al tau optimist convins.....

Cu mare drag scumpa mea...stii ca totul vine din suflet...si imi face mare placere sa-ti scriu....

O seara frumoasa!
Spor la invatat!
Pup dulce!
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]