Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #582 (permalink)  
Vechi 13 mar 2012, 18:46:46
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Buna Ralu

Ufff...nu am vrut sa te tulbur....sunt mesaje care vin din inima...asa functionez eu...
Asa este...este o lume tare frumoasa..aici pe forum...suntem ca o mare familie...si impreuna reusim sa fim mult mai puternice...determinate..optimiste...si avem mai multa vointa...
Este foarte important sa fim alaturi una de alta...sa ne sustinem

Sa stii ca este molipsitor......la fel si tristetea...dar...conteaza cum reusim sa trecem peste toate problemele care intervin in viata noastra....
Foarte bine ca asta ti-a fost planul chiar de la inceput...asa ti-a fost mult mai usor sa parcurgi aceste etape....sunt foarte mandra de tine
Asa-i ca te simti bine cand vezi ca esti importanta pentru fetele de aici...cand vezi ca le incurajezi...le ambitionezi si-ti urmeaza sfatul....aceste lucruri te fac si mai puternica....si iti vei dori sa ajuti cat mai multe persoane....este un sentiment superb...

Cine si-a gasit sufletul pereche stie exact despre ce vorbesti tu aici.......este normal sa va completati....impreuna formati un tot unitar....si sunteti mult mai puternici....ma bucur tare mult ca este si al tau optimist convins.....

Cu mare drag scumpa mea...stii ca totul vine din suflet...si imi face mare placere sa-ti scriu....

O seara frumoasa!
Spor la invatat!
Pup dulce!
multumesc, si tie la fel scumpa
te pup
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]