View Single Post
  #58236 (permalink)  
Vechi 13 iun 2016, 12:38:21
frumoasa's Avatar
frumoasa frumoasa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2009
Locaţie: cluj napoca, Romania
Vârsta: 47
Date: 161cm, 53.7kg
Mesaje: 5.033
Aprecieri acordate: 2.875
Am fost apreciat(a) de 4.761 ori in 2.802 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

aaa, sa va zic ceva amuzant. al meu ma tot lua la rost ca unde e cintarul, am spus ca sunt in mutari...si eu ii spuneam ca nu ma intereseaza ca sigur m-am ingrasat, faza amuzanta este ca el nu se cintareste niciodata sau extrem de rar, mai mult la insistentele mele, acum ma terorizeaza de 3 zile ca unde e cintarul. am desfacut mare parte din cutii, doar citeva au ramas, pe care nu scrisesem ce contin, la inceput am fost f organizata, am scris pe toate, spre final mi-am pierdut timpul si rabdarea si le-am bagat de-a valma ultimele obiecte mai importante lasate pe ultima clipa, printre care si pretiosul meu cintar. asa ca...am inceput sa ma uit prin cutiile ramase si l-am gasit azidimineata, dupa ce visasem ceva oribil...cum ca al meu s-a cintarit si avea 273 kg, in conditiile in care el are in jur de 100. in vis, am spus ca daca el are atitea e clar ca si eu am in jur de 60 si ca nu ma cintaresc nici moarta...prin urmare am cautat azi cintarul, l-am pus pe al meu sa se cintareasca, nu are 273 ci in limitele lui normale ...dar eu tot nu ma cintaresc nici moarta pina joi. de azi, m-am civilizat si eu
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui frumoasa:
butterfly30 (13 iun 2016), rozica1965 (13 iun 2016)