View Single Post
  #58509 (permalink)  
Vechi 14 iun 2016, 22:16:03
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul


Esti convinsa ca renunt daca nu imi convin rezultatele!
Sau sa facem altceva......sa alegem un nr de kg pe care sa le slabesc in astea 8 zile......se indeplinesc,continui,nu se indeplinesc........back Dukan! E bine asa? Acum sa propunem un nr de kg...cam cat sa slabesc in 8 zile?Ziceti si voi,rinistele vechi!Sa tineti cont si de kg mele.
Eu zic asa ... ca e mare lucru daca slabesti in astea 8 zile avand in vedere ca in ultimii 100 de ani mai mult de jumatate din zile au fost carbo 0...
Fii fata cuminte si nu te mai rasfata! Stabilisem 8 zile de gratie in care sa-i dam organismului ragaz sa se obisnuiasca! Drept sa-ti spun mie mi-a fost frica de trecerea asta... de la un regim cu multe zile de carbo 0 la o dieta cu carbo zilnic... Ai rabdare! Tu ai facut trecerea de la un regim dezechilibrat la unul echilibrat... esti pe drumul cel bun, dar ai rabdare... unde te grabesti?
Eu zic ca daca tii constiincios Rina I, dupa cele 90 de zile sigur iti vei scrie greutatea cu doua cifre! Acum... care vor fi acelea... Dumnezeu stie!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
alimo (14 iun 2016), danitza (14 iun 2016), myha (15 iun 2016), rozica1965 (14 iun 2016)