View Single Post
  #5873 (permalink)  
Vechi 08 iul 2012, 13:34:01
coco23's Avatar
coco23 coco23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 155cm, 45kg
Mesaje: 2.262
Aprecieri acordate: 324
Am fost apreciat(a) de 441 ori in 276 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Si eu as vrea sa ma operez, eu tot voiam sa o fac in afara, ma gandeam ca e mai sigur, eu am dioptria stabilizata deja de vreo 6 ani.
Stiu , si mie mi-au placut biscuitii dar am citit pe aici pe forum ca nu ar fi grrozav de sanatosi, ca au multe chimicale si ca e reclama de ei

M-am uitat pe blogul tau, e ff tare Mi-au placut ideile de ou in forma de inimoara si coafura Dar de ce scrii si in engleza?

Auzi, tu ai ochii verzi sau porti lentile???? ca asta chiar m-a socat!

Citat:
Anterior postat de Andra D Vezi mesajul
ceao! eu stiu doar de cazuri reusite... si eu vreau sa imi fac, dar dupa 25 ani. asa m-au sfatuit altii.. ca ideea e ca pana atunci organismul se mai modifica si risti sa iti revina problema dupa operatie..

eu pe la 25-26 ani ma operez garantat pana atunci.. lentile de contact si ochelari, din cand in cand

legat de biscuiti... eu i-am incercat demult..imi plac si mie..sunt deliciosi... din pacate nu stiu o reteta asemanatoare... dar eu zic ca mancati asa din cand in cand la micul dejun cu un iaurt, ceva..e super ok

pupici!
Citat:
Anterior postat de Andra D Vezi mesajul
fetele, voiam sa va zic daca vreti sa ma cautati pe net, sau pe facebook Blog Andra Dorolti am inceput sa scriu intr-un blog... despre haine, mancare, make up, chestii de-astea pentru fete
daca va tenteaza, va astept
coco23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1297 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 780 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]