View Single Post
  #588 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 07:13:16
lovemyself's Avatar
lovemyself lovemyself este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.078
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Lovemyself-Nemancat noaptea II:D

Citat:
Anterior postat de buterfly89 Vezi mesajul
mult succes sa ai..si sa ai o vara de vis..meriti ce e mai bun pe loomea asta..eu nu te,am parasit..insa trebuia sa i,au o pauza cu acest site pentru ca mai mult imi faceam rau..nu stiu de ce..acum imi merge mai bine..sper sa,ti fie si tie la fel..eu nu te,am parasit sa stii..:*te ador pufoasa mea:*si ai grija de tine..o sa mai intru dar km rar> <> <> <> <

Doamne Deyule..daca ai sti cam de cate ori m-am gandit si ma gandesc la tine..nici eu nu am mai avut posibilitatea de a intra pe forum..stau foarte foarte prost cu timpul
Tu cum mai esti?esti sanatoasa?
Ma bucur din suflet ca spui ca iti merge mai bine....asa sa facvci si de acum inainte..sa facu lucrurile asa cum te simti tu mai bine,tu esti cea mai importanta si asta sa nu uiti niciodata..fa totul sa iti fie bine
Mi-ar placea atre mult sa mai stiu cum si ce mai faci..cand mai ai timp mai trimite-mi un mesaj ceva.
O vara superba si tie si I really miss you

Sa ne auzim cu bine..ai grija
__________________
Nemancat noaptea II -Alexandra-
lovemyself, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1917 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1400 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]