View Single Post
  #595 (permalink)  
Vechi 11 aug 2012, 08:23:58
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Ce descrieri are? Despre ce era vorba cand voiai sa te ascunzi?
Rau +100g deci m.am mentinut si saptamana asta.

Ei, cum sa fie mai urata?!Sunteti foarte simpatice
Eu ii vedeam impreuna pe ea si Rob. Asa de mult imi placeau Mi s.a frant inima pentru el. De filmul din toamna nici nu mai vorbesc ca nu mai sunt tentata sa il vad. Daca n.ar juca Rob, nici nu m.as mai uita.
Descrierile? Pai te ia un pic frica... E vorba de o femeie, Lisey care a fost casatorita cu un scriitor celebru si de 2 ani e mort. Ia lupta cu un psihopat sa nu i se fure lucrarile si toate lucrurile de pret ce i-au ramas in urma de la sotul ei, Scott, printre care si 20 de milioane de dolari. Pe langa asta are o sora, Manda, de care trebuie sa aiba grija si acum este internata intr-un spital... aproape de nebuni . Scott ii lasa semne sa gaseasca un premiu si are ft multe de infruntat pentru a ajunge la el...Pana aici am ajuns. Nu ma explic ft bine, ma pierd in detalii si uit esentialul, dar daca ai vreodata sansa sa o citesti... fa-o ca merita, parerea mea. O sa iti mai povestesc daca vrei pe parcurs .

Multumesc de comentariu, mai intra si tu pe fb si pune poze cu tine ca esti super draguta!

Si eu ii vedeam impreuna...acum am citit un articol ca ea s-a mutat la un prieten si nu se mai spala, nu mananca.. doar inghetata si nu iese din casa, toata zua plangand.... inca mai spera dar Rob nu.... _Nasol. Pacat de cuplu...

Ce film ca am ramas in urma ...?
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat