View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 23 mai 2012, 10:12:34
madalinafrincu's Avatar
madalinafrincu madalinafrincu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2011
Locaţie: padborg, Danemarca
Vârsta: 38
Dieta: No DIET
Date: 182cm, 87.4kg
Mesaje: 1.675
Aprecieri acordate: 377
Am fost apreciat(a) de 650 ori in 307 mesaje
Implicit re: Jurnal madalinafrincu Dukan

Citat:
Anterior postat de Veronica2012 Vezi mesajul
Sa fie sanatoasa micuta ta si sa creasca mare si frumoasa !
E chiar performanta 3 saptamani, ti-o spune un om care nu a reusit nici macar o saptamana sa urmeze o dieta ca la carte, ce pot eu sa fac e sa evit carbo, grasimi, prajeli, dulciuri...asa ca tu tine-o tot asa, ca esti pe drumul cel bun.
cam aceeasi e si dieta mea, doar ca eu nu mananc fructe, la mine daca nu am un regim clar si strict , incep sa ``improvizez`` si ma mint singura ca hai...merge si asta , si asta, si pana la urma se duce totul ....am mai calcat si eu pe langa dar mi-am dat 2 palme si mi-am revenit
Nici eu nu stiu ce mi -a venit de am tinut atat , am avut o revelatie intr-o seara cand ascultam Bon Jovi - it s my life, si versurile alea le am in minte mereu ``now or never, cause i aint gona live forever....`` asa ca acum sau niciodata, trebuie sa ajung unde visez de ani de zile!
Sper sa ma tina si sa nu ma auzi saptamana viitoare ca nu mai tin
madalinafrincu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
madalinafrincu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui madalinafrincu:
youareafake (30 aug 2013)