View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 19 mai 2010, 21:58:13
ancutzyka's Avatar
ancutzyka ancutzyka este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: Zaragoza, Spania
Vârsta: 32
Dieta: dieta cu 1200 calorii pe zi
Date: 172cm, 72.4kg
Mesaje: 93
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Implicit Re: De cate ori ma uit in oglinda ma ingrozesc!!Trebuie sa fac ceva - Jurnal Ancutzyka

A,si daca ar vrea cineva sa inceapa o dieta cu mine,daca vrea la fel sa slabeasca pana la 6 kg intr-o luna,va astept cu mare drag,chiar imi doresc foarte mult.Insa cred ca trebuie o dieta mai drastica pt ca numai daca renunt la prajeli,dulciuri,etc dar in schimb mananc alte alimente,tot nu voi slabi,sau daca voi slabi asta se va intampla mai greu si eu vreau acuuummmm ca indata am banchetul si.....cred ca toate fetele vor sa arate bn la asemenea ocazii,deci ma intelegeti.

In concluzie,astept daca sunteti interesate de propunerea mea,sa-mi scrieti. Ms muuulttt

acuma trebuie sa merg la somnic pt ca...maine...la scoala...offff cine a mai inventat si scoala asta....
ancutzyka, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2294 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1003 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]