View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 08 iul 2010, 10:59:45
Irukandji's Avatar
Irukandji Irukandji este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 07 iul 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Date: 168cm, 70kg
Mesaje: 12
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de vacanta-Irukandji

Stiu ca din cauza ca slabesc repede ma pot ingrasa repede la loc, de aceea nu voi renunta la cura de slabire cand ajung cum imi doresc. Voi continua cu o alimentatie echilibrata si sport, fara sa ma indop ca proasta .

Astazi micul meu dejun a constat intr-o cana de ceai " miraculos " si un morcov mare. Ciudat este ca nu simt nevoia de mai mult, nu imi este foame aproape deloc. Planuiesc sa cercetez putin zumba mai tarziu. Eu in general fac pilates.

Nu Tin o cura anume, ci mananc legume, fac sport si gandesc pozitiv ( oarecum ) ... Sper ca se vor vedea rezultatele curand ( avand in vedere ca abia ieri am inceput tre sa am rabdare )
Irukandji, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Irukandji, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2009 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 460 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]