Subiect: Jurnal August
View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 25 aug 2010, 08:07:55
August's Avatar
August August este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 597
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal August

Citat:
Anterior postat de Florea Andreea Vezi mesajul
Salut August si bine ai venit in gasca slabutelor...O sa vezi cat de ajutor sunt fetele de aici si mereu cu un sfat bun
Ce mananci intro zi obisnuita, un meniu complet?
Bine (ca) v-am gasit, din nou! M-ai facut sa zambesc cu 'meniul obisnuit al unei zile'. Ok, ca sa fiu certata iar, o sa va descriu o fila din viata mea: ma trezesc (greeu!), imi fac sau nu o cafea (tare), fumez tigara de trezire, apoi cea de cafea. Deschid frigiderul, nimic! Oftez si plec la munca. Acolo, pana pe la 2 imi zic ca sunt la cura "de azi", intrucat n-am mancat nimic pana la ora aia. La 3 ma apuca foamea. In frigider, nimic! deja-vu! Deci, mai lucrez, resemnata, ca nu e ok sa te opresti din lucru. In cazuri fericite, imi iau sotul (cu care lucrez) si mergem la un restaurant apropiat. In cazuri nefericite,il iau la 7-8, cand plecam, si merem laaaa....Mac...(musai un MacFlurry, plus eventual un meniu. Asta daca nu ne suna prietenii gurmanzi sa mergem la stiu eu ce rest.tare, cu 'sufleu de cioco de mori!' Fetelor, de asta mi-e greu, am dezordine prin viata! Asta a fost doar o zi obisnuita, alte zile sunt mai criminale!