View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 21 dec 2010, 14:55:57
CezaraCezarului's Avatar
CezaraCezarului CezaraCezarului este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Ati avut vreodata perioade de depresie?

Si deja devine monoton, plictisitor, o perioada buna si apoi una proasta si tot asa la infinit. => definitia vietii.

Cred ca as fi preferat sa nu am inteligenta de loc, sa fiu o scarba materialista si hedonista care are ca singur tel sa-i fie ei bine, si asta cu orice pret. => Amin to that!

Si mai adaug ceva ce-mi place/ma face sa ma simt bine de rau sau rau de bine de la Palahniuk:
"Your birth is a mistake you'll spend your whole life trying to correct". Nu zic ca se aplica universal, dar eu asa ma simt de cand ma stiu. Asta daca tot am vazut ca se vorbeste pe subiectul cu avorturile, ca mie cam asta nu-mi place, ca decizia ca eu sa ma nasc si sa exist in lumea asta... a fost luata de altcineva.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de CezaraCezarului; 21 dec 2010 at 14:59:19.
Răspuns cu citat