View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 05 iul 2011, 20:29:26
my23ro's Avatar
my23ro my23ro este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 01 dec 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 39
Date: 160cm, 60.5kg
Mesaje: 28
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Machiaj, cosmetica, tratamente corporale

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul

multumesc mult...si ma bucur ca am gasit pe cineva ca mine, care nu da extrem de multi bani pe produsele astea , nu inseamna neaparat ca daca sunt scumpe sunt si bune si eficiente.

si mie imi plac produsele de la gerovital. si ma tot invarteam pe langa argila (am folosit mai demult) si nu stiam de care sa imi i-au , dar o sa imi i-au si eu pe asta verde.

multumesc mult pentru sfaturi

cred ca in seara asta imi fac pe cea de ou

nu imi spui cum te numesti..sa stiu cum te strig


Ma poti striga Alexandra. Este al doilea meu nume si imi place mai mult decat primul.

Sper sa iti foloseasca ce ti-am scris mai sus.
Sa revii maine sa imi povestesti cum a fost masca de ou.

Iar despre produsele cosmetice scumpe, in urma cu ceva timp ma uitam la o emisiune pe un post tv , si testau creme cu diferite preturi , incepand de la foarte scumpe pana la foarte ieftine, pe diferite grupuri de femei. Si mai mereu, cremele cele mai ieftine aveau si cele mai mari efecte.

Eu sunt pe undeva pe la mijloc. Nici prea ieftine, dar nici cu preturi exagerate.
my23ro, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
my23ro, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1579 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1062 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]