View Single Post
  #6004 (permalink)  
Vechi 21 feb 2013, 16:57:15
floricica0vesela's Avatar
floricica0vesela floricica0vesela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de lidiuta Vezi mesajul
Flori, in locul tau nu as visa la o masina de facut paine. Nu cred ca merita investitia. Mi-am cumparat asa ceva tot citind pe aici despre acest subiect, acum sta nefolosita pt ca dureaza cam 3 h sa faci o paine, 4 h ca sa faci o paine integrala, consuma destul de multa energie electrica, face zgomot etc.
Dar o cafetiera, da, e utila, mai ales daca vei bea cafeaua simpla. Eu asa o beau, nu-mi place indulcita.
Sper ca nu te superi, in fond, cu banii tai faci orice. Acum vreau sa daruiesc cuiva masina de paine, dar nu ma lasa ai mei.Consider ca pt md cu carbo cea mai buna alegere este consumul de ovaz, fulgi, tarate, cu iaurt sau fructe.
pai stiu ca dureaza, ca doar si sa o faci la mana pana o framanti, pana o lasi la crescut de 2 ori, pana o coci, pana cureti toata bucataria, tot acolo ajungi. ma gandesc ca si consuma.....
dar ma gandesc ca m-ar ajuta ca sa vad Monti ca un regim de viata, nu o dieta oarecare. de multe ori poftesc la paine proaspata.
eu nu ma impac bine cu cerealele, mai ales cu iaurt
care imi plac mie nu-s conforme. asa ca eu consum numai wasa, si pe aia as mai schimba-o cateodata, macar o painica-doua pe luna proaspat coapta.


dar....mai astept si alte pareri de la cine a investit in asa ceva. multumesc
Ame, parca si tu aveai, nu?
Răspuns cu citat