View Single Post
  #60259 (permalink)  
Vechi 29 iun 2016, 10:45:39
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Am uitat sa va spun ca la 82 kg va pun poza sa ma laud ca s-au topit suncile mai tre asteptat inca vreo 3 ture de rina sa ajung acolo,dar nu ma grabesc de multe ori m-am grabit si m-am intors de unde am plecat in 2011, atunci aveam vreo 90 sau ceva peste,acum doar 87,5 tot e un progres de trezire
Ma simt trista si nu stiu de ce cred ca azi o sa am durere de cap pe partea stanga,aseara a fost pe dreapta uitasem de vreo luna cum e a ai migrene fluturas stie cum e cand incep

Annes si mie imi place ce vad in oglinda,tenul un pic mai luminos,gusa mai retrasa si nu mai sunt asa umflata in obraji,pantaloni nu ma mai strang la picioare,bratele nu mai fac valuri,solduroiele au mai scazut doar burta sta bine mersi se retrage ca melcul

Azi imi gatesc muschiulet de porc cu legume la cuptor si fac un pic si pe tigaie fara ulei(asta-i pofta poftelor) am si supita de legume de ieri,sunt asigurata.......dar am o foame de mor,acum manac si intr-o juma de ora ma doare stomacul de foame

Sper ca mai aparu cineva pe aici noroc cu voi ca era sa bag masina sa spal,pe 21 mai am aflat ca e sarbatoare dupa ce am spalat 2 masini si mi-am facut entorsa,am primit pedeapsa
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui niculina04:
Aness (29 iun 2016), butterfly30 (29 iun 2016), Laura (29 iun 2016), rozica1965 (29 iun 2016)