Subiect: Jurnal Cassy
View Single Post
  #603 (permalink)  
Vechi 24 oct 2010, 14:26:29
choco's Avatar
choco choco este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 sep 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Dieta: incerc sa mananc cat de cat sanatos :)
Date: 160cm, 48kg
Mesaje: 1.161
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Cassy

Citat:
Anterior postat de Cassy Vezi mesajul
Of, provocarile astea.
Da, m-am mai sarutat. Dar nu pe bune, adica doar saruturi mici. Nu am avut o relatie serioasa pana acum. Singura pe care am avut-o a fost cu un tip, care nu era din brasov.Nu l-am vazut niciodata. Doar la web si vorbeam la telefon.. Tineam enorm la el.. a tinut relatia 6 luni si ceva.. s-a terminat in august anul acesta.. asta e..
greu cu relatile la distanta,adica mie asa mi se pare,oricat ati tine unul la altul,mi se pare greu sa reziste mult
pai asa si la mine,sarut mic,dar tot simt fiori in mine acum cand ma gandesc .la cel care mi s-a parut ,,adevarat" ca provocarea..am vrut si eu sa arat ca am tupeu .bine,nu pot spune ca nu eram curioasa,dar sincer..n-am simtit nimic adica nu stiu..a fost ciudat..
choco, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1831 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1314 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1315 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]