View Single Post
  #6084 (permalink)  
Vechi 11 feb 2015, 20:10:14
lulus07's Avatar
lulus07 lulus07 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 mar 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Hipocalorica
Date: 165cm, 67kg
Mesaje: 710
Aprecieri acordate: 76
Am fost apreciat(a) de 120 ori in 86 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Citat:
Anterior postat de riky Vezi mesajul
Hello (long time no see)! Azi am inceput si eu Rina. Am doar o singura curiozitate: fetele care au tinut deja aceasta dieta sau sunt intr-un "stadiu" mai avansat al dietei, ce ati mancat in ziua Carbohidrati? Mi se pare mindblowing sa mananc pizza si prajituri si ciocolata....
Mie din toate zilele de carbo mi-au placut zilele in care aveam de ex tocanita de ciuperci cu mamaliguta sau ghiveci de legume cu paine, pur si simplu. In vara mancam in zilele de carbo o salata imensa de rosii cu paine. Iare seara, intr-adevar, ciocolata. Sau clatite. Sau o prajitura. In fine, ceva bun. Si da, rezultatele se vad. Stiu ca poate parea ciudat la inceput: cum sa slabesti cu ciocolata? Dar eu am avut rezultate foarte frumoase cand am tinut Rina prima data. Acum am inceput iarasi sa o tin, dar lipsa de timp (ptr gatit) si lipsa legumelor de sezon (rosiile astea de plastic pe care le gasim in hipermarket nu se pot numi legume :-)) isi spun cuvantul. E mai greu, adevarat. Si e o provocare sa gasesti combinatii corecte si care sa iti si placa. Dar merita
__________________
Jurnal lulus07
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui lulus07:
riky (11 feb 2015)