View Single Post
  #609 (permalink)  
Vechi 06 apr 2012, 21:00:39
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Smile Re: Rina 90"s (etaj XIII)

Citat:
Anterior postat de danitza Vezi mesajul
Felicitari, Mire!!! As fi super fericita sa fi slabit si eu vreo 14kg dupa 3 luni. Inca nu mi-am pierdut speranta.
Multumesc mult,Dani ...nu-ti pierde speranta ,ci inmulteste rabdarea....am avut si eu zile cand disperam...ba ca slabesc putin,ba ca stagnez...dar nu am dat inapoi deloc ...insa pot sa spun ca am un noroc maaare cu sotul meu ... care a tinut cu mine dieta,care m-a certat mereu cand ma dezamageam singura,mai arunca cu cantarul dupa mine (vorba vine ) sa nu ma mai urc pe el mereu, mai ales la inceput.Daca iti doresti sa slabesti din tot sufletul... nimic nu te poate intoarce din drum pana nu iti vezi visul implinit . Te pup si iti urez succes in continuare ,oricum nu plec de-aici prea curand si sper sa ma bucur si de rezultatele tale frumoase .
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]