Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #609 (permalink)  
Vechi 14 mar 2012, 17:17:50
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Jen Vezi mesajul
Raluuuuuu. Cum merge invatatul? Da rezultate in cazul tau ideea mea?
Mai am una, m-am hotarat ca timp de 30 de zile sa ma provoc sa imi schimb obiceiurile. Deja fac asta, insa cateodata mai zac in pat, dar vreau sa ma trezesc in fiecare dimineata la 6. Vreau sa invat pana la 10, dupa care sa fac o ora de sport.
Sa reiau activitatea pana la ora 15-16, dupa care sa mai refac inca o ora de sport!
Ce zici? Te bagi?
Ceau Jen
Uff, nu am mai trecut pe la tine, asa-i? Ce ai mai facut zilele astea? Vin deseara sper!
Vai, suna excelent!!! Si eu tot ma chinui sa fac bicicleta dimineata si seara (nu o ora ca am probleme cu inima, dar jumate e ok) si numai nu reusesc Fac doar seara, cum e mai rau. Dar sa stii ca daca am pe cineva in concurenta, ma tineee!!!
Si si cu invatatul, e perfect. Cam cum am vrut eu, de la 8-16. Ne asociem, ce zici? De... poimaine nu maine sa ma acomodez si eu umpicut Gata?
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]