View Single Post
  #61 (permalink)  
Vechi 12 aug 2010, 22:13:25
nathusyk's Avatar
nathusyk nathusyk este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 mar 2010
Locaţie: Albufeira, Portugalia
Dieta: dukan
Date: 164cm, 73kg
Mesaje: 204
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ati putea avea o relatie cu un barbat casatorit?

sunt si eu de acord cu fetele. relax girl si acorda-ti putin mai mult timp doar pentru tine, distreazate, odihneste-te, lasa lucrurile sa vina de la sine. nu il cauta tu, da va fi sa fie al tau el oricum va veni, cum spune si mama mea, daca un barbat iubeste el nu se opreste in fata niciunui obstacol. eu cred, fiindca barbatii sunt diferiti de noi, iar ref. la copil, chiar daca il iubeste enorm, dar daca nu vrea sa fie cu mama lui, atunci nu va ramine alaturi de ea. cre ca acum cind i-ai expus situatie asa cum o traiesti tu, ar trebui sa va lasati timp reciproc, si sa va ginditi ce faceti mai departe, deja cale de intoarcere cred ca nu aveti. . reflectati, poate chiar stati destartiti un timp ca sa vedeti cum veti trai separat, far sa vorbiti, vedeti, si chiar poate sa va ginditi unul la altul. nu stiu daca sfatul meu te va ajuta, fiindca acum iti este foarte greu, dar poti incerca
nathusyk, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2409 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1892 kcal/zi. Pentru a slăbi 7 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 601 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat