View Single Post
  #614 (permalink)  
Vechi 02 oct 2012, 09:32:20
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul

fulga,faci paine in fiecare zi
spor
eu am facut curatenie ieri ,papica ..au iesit super legumele la cuptorcopiilor nu le-au placut
azi ma ocup de acte si plec pe la 11 la finante,mai intai duc fetita la scoala ...dupa trag o fug in mall ...vreau sa-mi cump un lac de unghii si o mascara
Da ,in fiecare zi ,nu mai cumpar de multi ani ,la cate se baga in ea ,si al meu este foarte sensibil ,eu fac tot in casa de mana mea ,si pateu de ficat......la noi toata casa tine regim ,pentru sanatate ,soacra mea este rebela casei,ia baga si pentru noi ,de toate mezeluri.....am vazut ca ai fost vrednicuta ieri,te cred si eu ca nu le place legumele la cuptor ,eu nu le suportdar sunt sanatoase,asa se zice .Plimbarica placuta la cumparaturi .
Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
am facut 30 min bici mai intens si a mers ..am transpirat si vreo cateva minute de dansar tb sa fac mai des ca ard mai multe kcal decat bici
maine vreau sa incep tae bo
Felicitari asa te vreau .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat