View Single Post
  #6189 (permalink)  
Vechi 08 feb 2012, 18:26:47
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Ce de treaba ai mai facut azi, bravo! Si sport! Felicitari! Si eu astept poza, sa pui, neaparat,nu vezi ce curioase suntem toate???
Ma intorc cu coada intre picioare la invatat. Sunt atat de deprimata in legatura cu examenul de maine. Dupa fiecare recitire de capitol mai fac o pauza si trec pe aici in speranta ca ati mai scris ceva, ca sa am si eu parte de o mica pauza si relaxare.

Pupici!
Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul


Si eu astept poza, sa stii
Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
eu acuma imi beau ceaiul luung si fierbinte si dupa inca unul si inca unul ca mi-e frig si sete iar apa nu pot bea, ca noua ne-a inghetat apa in tevi in pamint si nu avem apa in casa, ca ne venea din fintina si aducem apa de la un vecin cu caldarea si eu nu o pot bea, nu-mi place mi se face greata de la ea si beau numai ceai, vreau sa vina vara
si eu saptamina viitoare vreau sa ma duc la frezat si pensat, sa-i tai virfurile ca tare repede sa degradeaza, in rest nimic ca il cresc
Crisulina, cu apa stiu cum e.L amine a inghetat doar la bucatarie.Dar chiar si asa, nu pot sa beau apa pe frigul asta.Asa ca beau ceai de diverse fructe si plante
Vara si eu vreau...Dar mai e asa mult pana atunci....

Simi, spor la invatat!Hai ca mai e unul si scapi!Si o sa scapi cu bine, am incredere!
Pun si poza, curioase mici ce sunteti!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]