View Single Post
  #620 (permalink)  
Vechi 19 oct 2009, 10:34:48
Laura's Avatar
Laura Laura este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 aug 2009
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 37
Dieta: 1700 calorii
Date: 168cm, 59.9kg
Mesaje: 3.843
Aprecieri acordate: 2.890
Am fost apreciat(a) de 1.927 ori in 960 mesaje
Implicit re: Jurnal Laura-Gardianul de care am nevoie

neata fetelor....
am revenit........multumesc tuturor de vizite si de purterea de grija......
acum sa va spun ce am mai facut
ieri am dormit multtttttttttttttt.....apoi m-am trezit somnoroasa si am pregatit masa de pranz pentru ai mei si mie mi-am pregatit un pireu de conopida cu gratar de pui....., am vizionat apoi o comedie ce m-a prapadit de ras, apoi am plecat in vizita la surioara mea care e insarcinata in 8 luni....saracuta ii e asa de greu...nu se poate apleca nici sa se incalte...si ne-a servit cu pizza, prajitura, mere...noroc ca avea si peste...si mi-am mai potolit pofta.....asa am potit la toate....dar m-am mentinut pe pozitie si nu am gustat.......si am revnit intr-un tarziu acasa...si am facut o prostioara....mi-am prajit niste nuci sa rontai cea ca ma rodea tare(cu toate ca mancasem la intoarcere branzica cu rosii si gratar)...si m-am pus la tv ...si am inceput sa rontai....cand mi-am dat seama ca ceva nu e in ordine...mi se facea greata atatea mancasem si eu nu realizasem.....bad bad sa mananci la tv...stiu da am facut-o.......nu stiu cantitatea, dar am papat bine.......
azi a inceput iar in forta de dimineata, i-am pregatit cafeluta lui iubi ca a plecat devreme la lucru si nu a avut timp sa o bem impreuna, apoi m-am apucat de treaba, mi-am dezgetat congelatorul ca e plin de gheata si de adunat de prin casa si spalat vase si haine la spalat...asa ....acum pot sta cu voi un pic si apoi iar la treaba
....puffff.....am scris un roman
__________________
Gardianul de care am nevoie - jurnalul meu.