View Single Post
  #628 (permalink)  
Vechi 21 aug 2012, 15:47:26
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Suna foarte frumos si interesant! Ai plans cand ai citit de faza cu "Historia de Lisey" ? Cred ca a fost tare emotionanta scena Poate am sa caut si eu ceva de Stephen King ca vad ca il laudati pe aici
La tine deja nu se mai pune problema de ajutat...Ii usurezi cu mult treburile. Dar e bine sa facem asa ca doar sunt mamicile noastre
Sper sa te distrezi si sa ajungi si la mare Ce vrei sa iti cumperi?
Da, citeste cartea chiar daca ti-am povestit eu si o sa o adori! Nu am plans, nu ma emotionez pana la pasukl acela.. dar a fost super emotionant oricum . Si eu o sa mai caut King, merita.

Nu am mai ajuns la mare, 1 pentru ca au fost 43 de grade duminica si 2 ai mei erau obositi.. si eu la fel. Eh, am fost la picnic si a fost ok. Tu ce ai mai facut?
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat