View Single Post
  #63 (permalink)  
Vechi 13 aug 2010, 09:28:39
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Sper ca te-ai odihnit.
Ohoho..ai facut deja zumba? Bravos. O zi usoara Fulgu.
Pai tin..mai mult pt el. El a tinut pana luna asta , cate 2 sapt de pauza la baute . Luna asta insa..a baut de 2 ori in cele 2 sapt de argila.
Oh da..cica si la bv 35 de grade la umbrami-e groaza.
La 4 merg sa o iau pe mama de la munci sa mergem la coafor. Iti dai seama..cand e caldura mai mare. Asta e o sa luam taxiul.
Da de ce nu mai rezista? Ce o bat aia acolo?
Auzi Fulgu..tu ai reusit sa-ti iei cantar? Pardon, a reusit sa-ti ia cantar???
La c cald imi e..o sa-i zic baiatului sa ma tunda ..cheala.
Sunt prin zona.
O zi faina.Pup.
Buna Roxy drag !
M-am odihnit ca de aceea am putut sa fac zumba !
De asta te-am si intrebat de el ,ca ma gandeam eu ca pe caldurile astea nu rezista fara sa.....cred ca nu prea are efect la el daca nu-l tine cum trebuie,dar la ceva tot ajuta acolo ,decat deloc !
Daca la Brasov este atat iti dai seama cum este in Buc ?
Sa aveti grija cand mergeti la coafor Roxy meu !
Nu mai rezista ca cica o pun aia sa care aranjamentele florale...pentru ca ea nu a invatat sa le faca ,o pune la carat...ieri a luat salariu intreg 10 milioane ! si mi-a dat si mie 500 de mii de ziua mea ,din care eu m-am dus si am cumparat ce imi trebuie sa-i fac un tort de ziua ei ca este acum pe 19 ! Ea crede ca am luat banii si mi-am cumparat eu ceva de ei ! Dar o sa fie tot pentru ea ! Vreau sa-i fac surpriza cu baloane prin casa ..... O sa vb cu al meu sa luam ce trebuie si in dimineata aia sa fac eu tot !
Sa stii ca nu am mai luat nici un cantar si ma cantaresc la farmacie ! Parca este mai bine fara el in casa ! O sa le mai incerc pe cele vechi poate o sa o ia macar unul din ele !
Asa am zis si eu ca ma tund si al meu a zis ca nu este bine amandoi sa fim cheliosi ca ne incurca lumea !

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
<b>Buna dimi, fetelorBine v-am gasit in casuta noua, sa ne fie de bine si s-o stapanim sanatoaseWow, deja ati scris 6 pagini</b>
Eu acuma m-am trezitSi imi pap fructele cu voi aici..2 piersicute, peste o ora imi iau md, putina varza cu curcan ramasa de ieri
Voi ce mai papati azi?
Am adus si eu ceva floricele pt casuta cea noua.O zi buna fetelor!
Buna Emy !
Parca nu ne cunosti ca avem viteza ! Eu cred ca o sa merg mai tarziu sa imi cumpar batoane multe ! Si fructe la greu,dar astept sa vina al meu ,si pana atunci mai fac curat pe aici,mai calc....trebuie sa spal pisica sa o mai tund un pic ca lesina de cald saraca mai am pe aici prin casa treaba ...O zi buna si tie Emy !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]