View Single Post
  #630 (permalink)  
Vechi 06 aug 2010, 01:30:32
alinush's Avatar
alinush alinush este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
N`am adormitS`a uitat mama la un dvd de la o nunta la care a fost ea

Ah ce as mai papa si eu niste cioco ca asa buna a fostDar gata,nu mai papSi asa maine cred ca am cateva grame in plus

Hey,stai linistita,ca si pe mine ma apucase ieri inainte sa vina mama soacra niste crize,m`am pus pe plans euM`am certat cu mama rau de totCa tot zicea ca ce mai vreau sa mai slabesc,ca asa am eu picioareleDa imi bag picioarele in ele,daca asa sunt ele fac operatie si gataPai ce puii mei de knd ma chinui cu genunchii astia,azi ma uitam in oglinda,asa urati sunt de imi vine sa`mi tai picioareleDar tu nu ai asa,si din cate am vazut eu ca arati,ai sa slabesti frumos si uniformTrebuie doar ambitieOf,te scap o zi din ochi si fugi la ciocolataTrebuie sa te urmaresc in fiecare zi sa te trag de urechiuse ca asa nu se mai poate
cum sa ai cu cateva grame in plus mai roxi
ca doar ai papat putina...
nu are cum...

pff..sa nu mai zici asta..nu cred ca-s urati,nu vb prostii..
continua cu sportul,si o sa vezi ca o sa fie bine

da de unde slabit?ca nu o sa slabesc..nush dc nu am deloc incredere in mine
off,e asa de greu
am papat azi dimineataputina,nu multa:d
da..eu treb trasa de urechi bine,scuturata tot bine ca sa inteleg odata..plus cateva palme la fund

app roxi,tu mancai dupa 8 seara?
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de alinush; 06 aug 2010 at 01:33:55.