Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #6337 (permalink)  
Vechi 29 apr 2013, 10:59:34
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de bellajane Vezi mesajul
Buna dimi!
Moooama ai fost la film....super Si eu sunt fana RDJ, l-am inebunit pe miti cu el .. de la S Holmes incoace..
Abia ast sa merg si eu sapt viitoare...

Pana atunci vin cu o cafeluta




Eu sunt incepand din pruncie, de cand cu "Chances are"... eram prin clasa a 6-a cred, asa ca acum ma bucur pe deplin de imensul lui succes.
Si oricum... e cel mai aprig exemplu de la Hollywood ca se poate renaste din propria cenusa, o insipratie ca totul se poate incepe de la zero, si apoi reusi imens.
+ interpretandu-l pe Tony Stark nu joaca mai nici un rol de fapt, asa e el in viata de zi cu zi, am avut soc cand mi-am dat seama, pentru asta imi place asa de mult seria Iron Man/Avengers, nu mai vazusem un actor sa aiba de jucat un personaj chiar atat de apropiat de propriu lui caracter, e genial.


In rest, vizionare placuta





(sper ca poti vedea gifurile ca altfel nu stiu cum arata mesajul asta)
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]