View Single Post
  #6471 (permalink)  
Vechi 10 iun 2011, 11:37:44
danna03's Avatar
danna03 danna03 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 19 ian 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 54
Dieta: hipocalorica
Date: 168cm, 65.5kg
Mesaje: 1.244
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj V)

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul


Hmm nush dak piticii sunt de vina...eu de fel nu sunt prea sociabila..de fapt nu e vb k nu sunt...e vb k eu vad lucrurile in felul meu...adik nu am cautat niciodata sa imi fac 100000 de prieteni doar asa de dragul de a-i avea...si de obicei cand ajung intr-un grup nou sunt muta...stau si ascult..studiez k sa vad dak merita sa imi pierd timpul cu pers respective ori basi lumea ma percepe k pe o ciudatenie...k pe o pers rece...ma rog la mine chiar nu e valabila treaba cu prima impresie...in 90%din cazuri las o prima impresie proastadar in 100%din cazurile in care pers carora le-am lasat impresia proasta ajung sa ma cunoasca indeaproape imi spun k sunt o fiinta minunata si k nu ar fi crezut k sunt asa de placutadar probabil k si aspectul fizic a avut ceva de spus in comportamentul asta al meu...adik inainte recunosc k nu prea vroiam la petreceri decat cu prieteni mei buni...pt k in rest stiam k eu o sa fiu probabil cea mai grasa de akolo....stiam k o sa fiu cel mai naspa imbracata k deh hainele de balena is urate...akm de abia astept...si atat de bn ma simt cand toti ma complimenteaza...spre ex ieri toate prietenele colegei....care ma cunosc dar ma vedeau mereu doar la sala...deci imbracata normal de munk...au ramassi toate imi spuneau...arati k un model...arati fantastic imbracat de seara
Alinus, daca Rozi e mama ta, eu sigur am avut vreun stramos comun cu tine.Parca as fi vorbit eu,ca sa nu mai zic ca esti 100% bolnava dupa parfumuri ca mine.
danna03, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1757 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1240 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1241 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]