View Single Post
  #6483 (permalink)  
Vechi 07 ian 2013, 23:55:55
claudia22's Avatar
claudia22 claudia22 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 ian 2011
Locaţie: BRAILA/franta, Romania
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 124kg
Mesaje: 1.758
Aprecieri acordate: 5.080
Am fost apreciat(a) de 2.812 ori in 975 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
Salutare fetele si in sfarsit va spun un calduros LA MULTI ANI!!!!stiu puteti sa dati in mine cu rosiii,oua sau ce vreti voi.Nici nu mai stiu de cand nu am intrat pe forum,dar asta nu inseamna ca v-am uitat sau ca nu v-am citi pe ascuns.Nu am mai intrat pt ca iar cazusem in butoiul cu melancolie.,adik eram in oarecare depresie pt ca sotul meu dupa cum stiti nu mai vroia copii dar acest lucru pt mine a devenit telul meu i viata.de aici a aparut o problema intre noi.nu ne mai intelegeam iar eu plangeam in fiecare luna ,in acele zile......dar ca sa nu ma lungesc intr-un final MINUNEAs-a intamplat.nu stiu daca sotul meu a vrut dar stiu sigur ca MICUTA DOMNULUI sigur a vrut fiindu-i mila de mine.asa ca anul trecut inaprilie m ramas INSARCINATA.ACUM IAR NU AM INTRAT SA VA IMPARTASESC BUCURIA de frica sa nu se spulbere asa cum am patit cu gemenii.Asa ca va anunt azi ca in timp ce va scriu o tin in brate pe MARIA care s-a nascut pe 20.12.2012,avand 3kg si 50 cm.asa ca va pun poze sa o vedeti si intru din nou daca ma mai primiti in grupl vostru pt ca eu acum am iarasi 80 kgdar imi sunt cele mai dragi kg de care stiu ca voi scapa.va pup si promit ca voi intra cat de des ma vor lasa MARIA SI ANDREI.va pupa si va saluta O MAMICA FERICITA!!!!1!
felicitari si sanatate multa in seara asta si prietena mea m-a anuntat ca e insarcinata in 6 sapt
cred ca in noaptea asta o sa plang ca tare multa as vrea si eu un bebe
__________________
barbatilor le plac forme oasele sunt pentru caini
claudia22, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2606 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2089 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui claudia22:
Kamyy (08 ian 2013)