View Single Post
  #650 (permalink)  
Vechi 29 apr 2011, 22:36:48
Monica17's Avatar
Monica17 Monica17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 11 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 64kg
Mesaje: 3.193
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)

Citat:
Anterior postat de giglio86 Vezi mesajul
La multi ani Moni...sa ai parte numai de bucurii,sanatate si fericire...si nu in ultimul rand sa ajungi acolo unde iti doresti cu kg
te pup
Iti multumesc mult!
La fel iti doresc si eu tie, sa ajungi exact acolo unde iti doresti, sa nu intampini greutati, iar cand o sa simti ca iti e mai greu sa gasesti puterea de a merge mai departe!



Citat:
Anterior postat de Alexandra Andreea Vezi mesajul


LA multi ani iubita!!!!
Ale, mersi mult de tot!
Te pup


Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul
Monicuta ...si tu esti sarbatorita ....La multi ani ...iubita mea !!!...sa fi fericita si iubita!!!

Mersi frumos!
pupici


Citat:
Anterior postat de CAMELIA BRUDASCA Vezi mesajul
BUNA MONICA ( CE NUME FRUMOS, am si eu o surioara si mie tare dor de ea, e departe de mine) felicitariiiiiiiiiiiiii pt. ceea ce ai reusit, bravo tie, esti o luptatoare.ti-au mai ramas foarte putin si ajungi sa ti se implineasca visul pe deplin iti doresc succes in slabire si mult bine in viata................ besitos
Citat:
Anterior postat de CAMELIA BRUDASCA Vezi mesajul
LA MULTI ANI !!! MULTA SANATATE,IMPLINIRE,BUCURII SI FERICIRE sa-ti dea DUMNEZEU
Buna Camy! Iti multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase .
Imi pare rau ca sora ta este departe , asa e viata asta.. trebuie sa ne sacrificam, sa plecam de langa cei dragi si sa luptam..
Dar sunt convinsa sa sufleteste e langa tine. Distanta nu ne va impiedica niciodata sa ne iubim aproapele, sa il respectam si sa il ajutam fie si cu un gand bun..!



Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul

Multumesc Slabuta!
Iti multumesc de doua ori.. Ca mereu ma chinuiam sa pun poze si apareau mesajele dupa cateva ore uneori ...
Multumesc


Citat:
Anterior postat de Bubulina Paula Vezi mesajul
La multi ani Monicaa!:*:*
Multumesc bubu !

Citat:
Anterior postat de Nemo Vezi mesajul
Buna, Monica

Am trecut pe aici sa-ti urez si tie LA MULTI ANI!, deoarece la Alina ne-am tot intersectat...
Si in plus sa te felicit pentru ceea ce ai realizat.
Asa ca ce spune lumea si ce face e nesemnificativ, tu ai deja imaginea a ceea ce esti si poti face.

Acum, praji cum am lasat la Alina in jurnal nu prea pot sa-ti trimit (dezavantajele varstei..), voi fi mai in ton cu avatarul...


Nemo, iti multumesc frumos!
Se intelege cum sta treaba cu prajituricile si ma multumesc si cu atat !
MErsi!
__________________
Jurnal Monica17

"Gesturile marunte, neimportante sunt acelea care fac viata suportabila.
Un zambet, o atingere, un cuvant, putina atentie, o privire ingrijorata.."