Subiect: Jurnal Bzzz
View Single Post
  #651 (permalink)  
Vechi 28 mar 2012, 12:59:47
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal Bzzz

Citat:
Anterior postat de bzzz Vezi mesajul
Pana acum nu sunt dkt eu si DrIulia.. Sper sa mai gasesc voluntare pana saptamana viitoare dak nu asta este..eu nu pot sa mi numar semnaturile k pe toti i am pus sa semneze direct pe site..important este sa se stranga semnaturi..stiu doar de cei din familie restu kre le am trimis pe mail habar n am..dar pt mine important este k fac tot ce pot si sa se stranaga semnaturi .. si iubitul meu s a oferit sa ma ajute..lasa k incet incet strangem noi semnaturi..o zi superba,eu mai am putin si termin lucru..abia astept..
Eu am putut tine evidenta chiar sipe pagina petitiei pentru ca ii bateam la cap pe prietenii mei, pe mess, sa semneze, le spuneam ca pana cand nu vad numele lor acolo si judetul, nu ii las in paceSi in felul asta am reusit sa aproximez nr.semnaturilor stranse

Super, mai ai un pic si scapi.Eu inca 6 ore Iti dai seama ce bine e?
Kiss ya, frumu!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]