View Single Post
  #6516 (permalink)  
Vechi 14 mai 2010, 21:58:20
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Aici a inceput si sa tune...
Maine e cod gaalben de ploi si vijelii..
Misto vreme..de weekend..
aici ploua cu galeataNe.a facut iuciulete pana la rrestaurant..unde sa te mai plimbi pe o asa vremeAsa ca am papt cat mai lent cu putinta, am savurat mancarea, si acum sunt in patuc...Mai vad ce e pe aici si ies ca maine ne trezim dimineata
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Am mai papat un baton si gata ! Al meu nu a venit inca cu semintele ! Asa ca nu mai pap deloc ! Am terminat coliva ,a iesit super si are un gust foarte bun,dar imi este rusine sa ma duc sa fac poze,asa ca ma las pagubasa ! Oamenii sufera si hop nebuna sa faca poze !
Bine ca ti<a iesit bine. Ai facut ca mine cu pozatulLa pranz ra cam gol restaurantul,asa ca am facut 2 poze, da acu seara era plin ochi si mi-a fost rusine...am facut doar una, era romantic, la lumina lumanarii...and am vazut ce flash face si ca s-au intrerupt toate conversatiile imi venea sa intru in pamant
Sunt mandra de mine ca nu m-am abatut de la Monty..al meu a mncat trei feluri de mancare, si pizza si bereEu pui la gratar cu salataverde si lamaie
Plus ca proprietarul restaurantului, cand am plecat, mi-a oferit 2 bomboane de ciocolata Bacio PerugginoLe am in rucsac, ma gandesc numa la ele
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]