View Single Post
  #6534 (permalink)  
Vechi 08 ian 2013, 20:03:50
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11


Roxy,eu am zis ca fac sport pe seara ca se incalzeste..m-am apucat si cand am inceput sa transpir mi-am dat seama ca nu am chf sa racesc prin baia neincalzita..si am facut un calcul la curent,o sa-mi vina factura 7 milioanee drept ca nu mi-au mai citit de vreo 6 luni,da cand am vazut..
asa ca o sa astept ziua de maine sa-mi repare centrala,da o data ce am decis ca ma apuc de dieta+sport,asa o sa fac..s-a produs declicul ala
ms de comm la poze
Nici la mine nu mai ninge,in schimb cred ca o iau pe urmele alui tau..ma doare in gat si o ureche,am luat deja un eferalgan.
asa e,scriu mult,asa imi place,cand nu aveam timp imi statea pe suflet ca scriam doar 2 cuvinte
sanatate iubitului si vizionare placuta la coreeni
Kamy,vin sa vad unghiile,pe feis am vazut pozele,esti frumoasa si copiii nu mai zic..
Ralu,pe mess nici nu mai stiu sa intru,am uitat parola si nici nu am timp,deabia am aici si pe feisbuc,unde tin legatura cu prietenii si verisoarele din Ita..Putem vb aici cu MP sau pe feis,desi nu stau mult nici acolo,vad noutatile si gata,fug aici la forum
Manu,bravo pt sport,o sa-ti faca bine otetul,eu l-am indoit cu apa si nu miroase mai deloc
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
claudia22 (08 ian 2013), floricica0vesela (08 ian 2013), incognito (09 ian 2013), Kamyy (08 ian 2013), manumanuela (08 ian 2013)